Ep.66: Povestea lui Răzvan, colegul nostru: de la Customer Support la IT

A început o ediție de suflet Digital Job! Rămâi alături de noi și află povestea lui 𝐑𝐚𝐳𝐯𝐚𝐧 𝐃𝐚𝐫𝐚𝐛𝐚𝐧𝐚, unul dintre oamenii care au pus lucrurile în mișcare în echipa noastră, și pe care este foarte posibil să îl fi cunoscut deja, atunci când ne-ai scris pe chat, pe e-mail sau ne-ai contactat telefonic.

De la Customer Success Manager la Software Tester

Răzvan nu mai este Customer Succes Manager la Școala informală de IT, ci Software Tester într-o firmă de IT. Și este dovada faptului că nicio clipă, noi – cei care muncim zi de zi pentru a schimba viața cursanților noștri, nu ne îndoim de ce ceea ce le spunem.

Încurajările oferite oamenilor de la capătul firului au devenit un mesaj pentru el însuși, căci Răzvan a descoperit o cu totul altă traiectorie profesională în aventura noastră împreună. Cum și de ce, povestește totul din culise!

Ascultă și alte povești de succes împărtășite de mentori și absolvenți ai Școlii informale de IT!