Școala informală de IT

Haide in echipa noastra!

Posturi disponibile

Descriere post

In momentul de fata, echipa noastra este completa. Revenim cu vesti atunci suntem in cautare de noi colegi!

Aplica spontan

Nu ai gasit disponibil postul potrivit? Trimite-ne CV-ul tau la adresa recrutare@scoalainformala.ro, spune-ne cateva cuvinte despre tine si ce rol ti-ar placea sa ai in echipa noastra, si noi te avem in vedere in momentul in care se iveste posibilitatea!

GDPR
Prin această aplicație, te informam că datele de contact si documentele cu caracter personal, precum și CV-ul,  Scrisoarea de intenție ori alte documente sau informații pe care ni le furnizezi în scopul aplicării și al selecției pentru postul vizat, sunt sau pot să fie stocate într-o bază de date deținută de către Scoala Informala de IT și utilizată în scopul recrutării și angajării pentru poziția mai sus mentionată, sau în scopul contactării tale pentru posturi viitoare de potential interes pentru tine. În situația în care doresti ca datele tale să nu fie păstrate în baza noastră de date, în scopul contactării ulterioare pentru alte poziții similare și de potențial interes pentru tine, te rugăm să ne transmiti solicitarea ta la recrutare@scoalainformala.ro