Digitalizarea de la A la Z - Școala Informală de IT

Digitalizarea de la A la Z

Înveți cum să îți duci compania la următorul nivel în era digitală

Cui se adresează?

Acest program educațional complex de pregătire susținut de către DigitalBiz este adresat managerilor, antreprenorilor și liderilor de business care își doresc să țină pasul cu avansul tehnologiei moderne, integrând soluțiile digitale în propriile organizații.

Durata

6 săptămâni – 35 de ore de pregătire și mentorat

 • 30 de ore de pregătire în sala de curs, unde primești informații și îndrumare constantă
 • 5 ore de mentorat pentru realizarea unui proiect prin care vei aplica toate cunoștințele acumulate

Dată start: 1 martie pentru Grupa 1

Investiție

Investiția necesară pentru a urma acest program este de 4.000 RON – toate taxele fiind incluse.

 

Ce vei învăța?

 • Vei învăța cum să adopți soluțiile digitale eficiente și cum să utilizezi instrumentele software adecvate, aspecte care îți vor permite să îți scalezi afacerea mult mai ușor.
 • Pe baza cunoștințelor pe care le vei dobândi, vei avea posibilitatea de a regândi modelele operaționale ale firmei, pentru a putea optimiza procesele HR sau administrative, ce vor deveni mai rapide, mai eficiente și mai puțin consumatoare de resurse.
 • Vei descoperi cum poate un business offline să își facă simțită prezența în mediile online prin marketingul digital și vei învăța cum să crești vizibilitatea companiei tale, să îți atragi sau să îți fidelizezi clienții.
 • Prin participarea la acest program complex de pregătire, toți cursanții vor putea împărtăși experiențe de business alături de ceilalți colegi și vor avea acces la expertiza celor patru mentori profesioniști cu rezultate dovedite în domeniul digital.
 • La finalizarea sesiunilor de training și mentorat, vei avea o strategie digitală completă, bine articulată și personalizată în funcție de nevoile tale de business, pe care o vei putea concepe cu ușurință în urma cunoștințelor acumulate și sub îndrumarea constantă a mentorilor.

Programa de curs

 • Introducere și concepte fundamentale
 • Infrastructura unei companii digitale
 • Capitalul uman
 • Marketing digital
 • Dezvoltarea de proiecte, produse și unelte digitale
Programa completă

Aplică aici

 

Înscrierile sunt disponibile exclusiv online

Accesează site-ul DigitalBiz, află mai multe informații și înscrie-te

Unde ne vom întâlni?