#5 ani de pasiune în IT au făcut lumea un loc mai bun. Despre cum „nimic nu e întâmplător”, de vorbă cu Mihai Talpoș, co-fondator Școala informală de IT

#5 ani de pasiune în IT au făcut lumea un loc mai bun. Despre cum „nimic nu e întâmplător”, de vorbă cu Mihai Talpoș, co-fondator Școala informală de IT

Atunci când îl întâlnești, este foarte probabil să îl auzi spunând „nimic nu e întâmplător”. Nu e un clișeu pentru un om căruia fiecare rol din viață i-a mai deschis o ușă spre el însuși. Experiența de profesor, bancher, antreprenor, lider, scriitor, fiu, frate,...

citește mai mult
#5 ani de pasiune în IT au schimbat 3000 de vieți: „Un sentiment pe care nu pot să îl descriu”. Interviu cu Răzvan Voica, CEO & Co-fondator Școala informală de IT

#5 ani de pasiune în IT au schimbat 3000 de vieți: „Un sentiment pe care nu pot să îl descriu”. Interviu cu Răzvan Voica, CEO & Co-fondator Școala informală de IT

Lider, mentor, trend observer, pasionat de oameni și de tehnologie, CEO al celei mai performante platforme de educație non-formală în IT din România, El este Răzvan Voica, co-fondator Școala informală de IT, cel despre care puțină lume știe că în ’87 s-a îndrăgostit...

citește mai mult